Додаткові умови

Просимо звернути увагу, що перегони будуть відбуватися в складних зимових умовах на території Полісся, яке характерне своїми природними та географічними особливостями, про що можна більше дізнатися в інтернеті. Тому, як морозна і сніжна погода, так і відлига можуть завдати серйозних труднощів для подолання маршруту, який буде проходити, як відкритою безлісою місцевістю, так і непрохідною пущею з розгалуженою системою боліт та малих річок.

Маршрут перегонів буде проходити місцями бойової відваги Української Повстанської Армії та визначатиметься контрольними пунктами (КП), які команда повинна долати  у повному складі, при цьому підтвердженням служитимуть фотографії на КП. Детальніше про правила перегонів вказано в Положенні.

Речі потрібні для участі в змаганнях:

1. Фотокамера. Вона потрібна для того, щоб зафіксувати КП, яке буде зараховано тоді, коли на фініші ви надасте оргкомітету фотодоказ.

2. Аптечка. Візьміть особисту аптечку, в яку покладіть медикаменти для першої невідкладної допомоги, а також знеболювальні препарати та інші, які можуть знадобитись саме вам.

3. Документи. Кожен учасник повинен мати документ, що засвідчує його особу. Учасники, які не досягнули повноліття повинні мати з собою дозвіл від батьків

4. Компас. Навіть, якщо у вас буде навігатор – майте компас. Він ніколи вас не підведе.

5. Ліхтарик. Майте запасні батарейки до нього.

6.Їжа/вода. Похід – це велике навантаження, тому майте з собою калорійну, але не важку їжу і воду.

7. Телефон. Під час походу потрібно мати один телефон, який використовуйте лише для зв’язку з оргкомітетом, щоб батарея протрималась до кінця походу

8. Теплий одяг. Одягайтесь тепло і зручно. Можна брати щось з собою на випадок прохолодної ночі

9. Зручне взуття. Взуття в поході – найголовніше для комфортного проходження. Не взувайте нових черевиків, а краще віддайте перевагу старим, але перевіреним.

10. Ніж. Ніж завжди стане в нагоді чи під час обіду, чи для інших технічних потреб.

11. Дощовик. У разі снігу чи навіть дощу ви пошкодуєте, якщо не візьмете цю легку, але дуже корисну річ.

12. Сірники. Вони знадобляться вам, якщо потрібно буде розвести багаття.

13. Навігатор. Якщо маєте навігатор – він стане вам в пригоді.

14. Петарди.  Вони знадобляться для відлякування диких тварин.

15. Хороший настрій – без цього ніяк 😀

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *