Into the wild по-волинськи

«Доброволець» проходитиме на території Ківерцівського національно природного парку «Цуманська пуща». Парк багатий на тваринний світ: козулі, дикі веприки, вовчок горішниковий, лосі, вовки, благородні і плямисті олені, величні зубри… І це ще не весь перелік звірів. Ліс – це їхнє природнє середовище, тому  під час подолання маршруту можлива зустріч з дикими тваринками. А значить, акуратність і обережність не завадять.

Як правильно поводитися при зустрічі із лісовими мешканцями дають поради працівники Ківерцівського національного парку «Цуманська пуща».

1. Не йти по стежках тварин – тобто там, де видно багато слідів.
2. Якщо ви все-таки зустріли тварин – не варто боятися! Дикі тварини вважають за краще не стикатися з людиною: інстинкт застерігає їх від цього.
3. Не вести себе , як в зоопарку. Тобто селфі з поросятами не варто робити
4. Уникати тварин з малятами – зубриху з телям чи свиню з поросятами. Вони з одного боку можуть бути більш агресивні, захищаючи потомство.
5. Також не зайвим пам’ятати про те, що першим дикий звір ніколи не нападе, якщо тільки його чи не спровокує людина. Тому не рухайтеся і не нападайте самі: дайте можливість тварині спокійно піти.
6. До тварини не можна повертатися спиною і тікати. В крайньому випадку, повільно відступайте, не зводячи з нього очей.
7. А при його агресивній поведінці використовуйте петарди, вилазьте на дерево або зайдіть у воду.
8. Водночас служба охорони парку наполегливо радить без потреби не стріляти петардами, щоб не лякати копитних.
9. Разом з тим місцевість, де проходитиме змаг, дуже болотиста. Тому намагайтеся обходити такі ділянки терену, бо можуть бути глибокі ямки.
10. Порада – йти з палками і прощупували дорогу перед собою.

Опубліковано у Доброволець. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *