Перегони по-волинськи: 24 години екстриму

Запрошуємо відчайдухів взяти участь 24-25 лютого у зимовому туристично-екстремальному змаганні «Стежками Героїв «Доброволець-2018», яке проходять у форматі пригодницьких перегонів.

Організовується захід на честь загиблих бійців 35-ої сотні Самооборони Майдану «Волинська січ».

Стартуватимуть перегони у селі Дерно Ківерцівського району. Маршрут пролягатиме історичними місцями національного природного парку «Цуманська пуща».

Умови змагань підходять як і початківцям, так і досвідченим спортсменам. Учасникам пропонується обрати категорію проходження маршруту – 20,40 та 80 кілометрів. Вибрану дистанцію потрібно подолати за 24 годин та сфотографуватися на контрольних пунктах.

Участь можуть брати команди в складі 2-5 людей, віком від 16 років. Мінімальна кількість учасників команди — 2. Однак, якщо у команді є неповнолітні, мінімальна кількість – 3 особи.

На фініші суддівська колегія визначає переможців у кожному із заліків. Перемагає команда, яка в контрольний час набрала більшу кількість балів.

Команди-переможці отримають цінні призи.

Для участі у змаганні слід заповнити заявку до 20 лютого та сплатити організаційний внесок (до 15 лютого – 200 гривень, до 20 лютого – 250 з одного учасника команди), а також мати необхідне спорядження. Неповнолітні учасники змагання повинні надати організаторам письмовий дозвіл від батьків.

Головний організаторами змагу є молодіжна громадська організація «Національний Альянс» .

Партнери – туристичний клуб «Антар», Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща», КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьк», ГО «Волинська фундація».

Спонсори – туристичний магазин «Миклухо-Маклай», магазин товарів для активного відпочинку Gorgany, магазин «Їдло», інтернет-магазин «Karimat.com», книгарня «Є».

Опубліковано у Доброволець. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *