УВАГА! Змінено місце старту та фінішу!

Місце старту та фінішу переноситься в с.Прислуч Березнівського району Рівненської області!

Погодні умови на Поліссі непередбачувані. Рівень води в річці Случ піднявся до 2 метрів, що спричинило затоплення мосту в с.Бистричі. Щоб не ризикувати, організатори прийняли рішення перенести місце старту в сусіднє с.Прислуч.

В місцевій школі буде організована ночівля, тому просимо усі команди приїздити на вечір 22 лютого, тому що того ж дня з 22.00 до 24.00 год. розпочнеться реєстрація команд, розподіл на заліки та видача карт. Наступного дня реєстрація продовжиться з 6.00 до 7.00.

Оскільки старт та фініш буде знаходитися в одному місці, команди зможуть залишити в школі свої речі, які будуть зайвими для проходження маршруту. Також біля школи можна буде залишити транспорт, якщо таким хтось буде добиратися.

Розподіл на заліки буде відбуватися під час реєстрації команд, а також видача карт з визначеними КП. Але просимо команди брати і свої додаткові карти, особливо зайвими не будуть роздруківки терену з google maps.

На маршруті, на одному з КП, буде знаходитися так звана “Транзитна зона” (ТЗ) – хата, де команди зможуть відігрітися, зварити чаю, або зійти з дистанції. На ТЗ будуть знаходитись представники оргкомітету змагань.

Нагадуємо що 21 лютого завершується попередня реєстрація учасників, проплати стартових внесків та бронювання місць на траспорт. На сьогоднішній день поки жодна команда не підтвердила бронювання автобусу з Рівного до місця старту, у зв’язку з чим будемо приймати рішення. Також ряд команд зробили проплати, але не підвердили це, про що ми просили. Тому в кого не зараховано проплату стартового внеску, повідомте коли ви це зробили, щоб уникнути непорозумінь на реєстрації.

Якщо у вас виникають певні додаткові запитання – дзвоніть та пишіть!

Опубліковано у Доброволець. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *