Як вперше на Волині відбувся шостий екстремальний змаг «Доброволець-2016». Підсумок

20160227_09050740 команд, 124 учасники, контрольний час – 24 години, дистанція 60-100 кілометрів, історичні точки, – таким запам’ятається шостий зимовий екстремальний змаг Стежками героїв «Доброволець-2016».

Традиційні туристичні перегони по орієнтуванню пройшли вперше на Волині у Цуманських лісах 27-28 лютого. Відбулися змагання на честь загиблих на Майдані героїв 35 сотні Самооборони «Волинська січ».

Нелегкий 60 та 100 кілометровий маршрут пролягав болотистими лісами урочища «Чортове болото», «Березина» та поліськими селами: Берестяне, Липне, Холоневичі, Знамирівка, Малий Стидин.

На довгу дистанцію зареєструвалося 17 команд, а у короткій змагалися 23 команди.Із 40 команд до фінішу дійшли 26, але 2 команди не вклалися у контрольний час, решта 14 зійшли із маршруту.

Відтак, у запеклій боротьбі призерами змагань стали:

І категорія складності:

1 місце – Raramuri (Володимир-Волинський-Черкаси)

2 місце – Білі ходаки (Луцьк-Луганськ)

3 місце – Атака (Луцьк)

ІІ категорія складності:

1 місце – 100хід (Луцьк)

2 місце – Drapieżniki (Луцьк), ТіХтоПройшлиКрізьЛіси (Луцьк-Кузнецовськ)

3 місце – Єті (Острог – Київ)

протокол Доброволеьць 2016

Переможці, окрім сувенірної продукції та кубку, у подарунок отримали грошові сертифікати на придбання туристичного спорядження, квитки на фестиваль «Бандерштат», книжки від Українського інституту національної пам’яті.

Довідка.

Організатор змагань: «Національний Альянс», «Вільні люди Волинь».

Партнери: Відділ у справах сім’ї та молоді Луцькради, Ківерцівська РДА, Волинська ОДА, Відділ національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту.

Спонсори: Туристичні магазини «Миклухо-Маклай», «Анамандрія», магазин зброї та спорядження «Штурм», компанія «Gorgany.com».

Медіа-партнери: інтернет-видання «Волинське агентство розслідувань», «Громадське.Волинь», Інформаційне агентство Волинські новини, спільнота «Наш Луцьк LIFE», Національна телекомпанія України Волинська регіональна дирекція.

 

Опубліковано у Доброволець. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *