Зареєстровані команди

I категорія складності (КЧ 24 години)

Назва командиНаселений пунктУчасники
Галицькі ракетиЛьвів-ТернопільГавай Ганна
Дячук Анастасія
НАРівнеРівнеЯрошенко Ігор
Цішевський Роман
Колосовський Богдан
Яревиські БлудягиЯревищеВолошин Володимир
Зубчик Сергій
Top RunnersБуча-КиївОлексієнко Ігор
Олексієнко Вікторія
Лавренець Євгенія
Ноги в руки і бігомЛуцькНечипорук Максим
Струк Олександр
Кого хвилюєБоратин-РожищеКохан Роман
Пархомчук Андрій
ОжинаМізоч-Клавдієво-ТарасовеОмельчук Оксана
Зінькевич Жанна
Перша галицько-волинська пішохідна бригадаЛьвів-КовельБугель Максим
П'ясецький Віталій
Трофімук Іван
Давай зріжемо!Ірдинь-ХарківШиятий Олег
Максимов Ігор
Швачка Олександр
ХанаКиївЧубич Орина
Степанюк Роман
Будніков Іван
40-йЛуцькЯрощук Ярослав
Войтович Ірина
Мномномном і МамонтиЛуцьк-БердичівЛевицький Павло
Будчик Наталія
Сакара Ілля
Силко Олександр

IІ категорія складності (КЧ 15 годин)

Назва командиНаселений пунктУчасники
ЧумакиЛуцьк-с. Купичів-с.Старі КошариЛещенко Юрій
Балюк Василь
Тищук Олександр
СіроманціКовель-СевастопольСолодуха Богдан
Слободнюк Олександр
Саранча Іван Анатолійович
ВосьмиНогиЖорнище-Гірка ПолонкаБлоха Роман
Боярчук Антон
Велика ВолиньЛуцькКаширець Максим
Панько Вадим
Мамець Віталій
Зомбі-апокаліпсисРівнеКоваленко Ірина
Адажій Дмитро
БратаниЛьвівЯкимів Василь
Якимів Микола
БагноЛуцькСтельмах Іван
Березюк Дмитро
Семчук Мирон
Злюкен СобаціренЛуцьк
Семенов Олександр
Глінка Орест
Артемюк Андрій

Згодом напишу... Ківерці-ЛьвівРоманчук Вікторія
Морочинський Андрій
Диван на Піп ІванКиївМісніченко Андрій
Шахрай Дарія
Андрій Набитович
quiet warrior's teamЛуцьк-БрестШкідина Артур
Ковалёв Кирилл
ВересТернопіль-ЛуцькКазнадзей Тетяна
Лейбик Юрій
Чайка Михайло
Капітула Юрій
Морозов Володимир
БагнетиКрасилівЛиба Олександр
Солодюк Андрій
Галицькі Батяри ЛьвівЄсін Назар
Мединський Назар
Краплич Тарас
Куць Давид
Жеграй Петро
Неклопотані ГоловиСахнівці-Старокостянтинів- ХмельницькийКозачук Ярослав
Довгань Юлія
Баршатська Катерина
Войтович Дарина
Войтович Дмитро І

IІI категорія складності (КЧ 10 годин)

Назва командиНаселений пунктУчасники
ОльТанкаЛуцьк-РівнеТолкаченко Тетяна
Віюк Ольга
Сімейка ЛозінськихЛьвівЛозінський Ростислав
Лозінська Андріана
Лозінська Наталія
Лозінський Юрій
GardaЛуцькТеребуха Олександр
Устимович Олександр
Собі поможиЛуцьк - ДерноКотлюк Анатолій
Гуч Олександр
Войтюк Володимир
Вдович Олександр
Великий Михайло
ОберонЛуцькТеребуха Анатолій
Вестон Володимир
Сєчков Станіслав
РавликиВишгородМіхасьов Денис
Раскоша Костянтин
Мусієнко Володимир
Небо.ЛуцькЛуцькНеділько Сергій
Мусієнко Тетяна
Мусієнко Сергій
Кожура Павло
Павлов Дмитро
ЕверестЛуцькПєсков Денис
Карпюк Ігор
Шумакова Анна
СусідиЛуцькХвищун Остап
Хомицевич Вадим
Федчук Інна
Звінчковський Михайло
"Житомирські соколи"ЖитомирШаріпов Дмитро
Голубєв Олександр
TrigorКиїв-ВінницяКоченко Олександр
Константинов Володимир
Ковальчук Денис
Сєчкар Вікторія
Фо рестРівне-ЛуцькГрабвець Олексій
Остапйовський Олександр
Манченко Віталій
Мізюк Віктор
Нірода Дмитро
-=Орден бігового кросівка=-КиївЛюлевич Євген
Приймачук Наталія
Коваленко Олександр
Вік-ІнгиніЛуцькМелимука Вікторія
Бурда Інга
Біла ВоронаЛуцьк-Ківерці-КолкиВілігурський Олег
Музика Вікторія
Вілігурська Тетяна
Клепанчук Оксана Володимирівна
Шум Юрій
ПодорожніКиїв-ЛуцькКириченко Анатолій
Кириченко Вероніка
Гоцик Ігор
СУМ - КаскадТернопільЛещук Олександр
Голик Леся
Глущак Сергій
Нестеренко Василь
Пушкар Андрій
ФАВОРИТ (м.Луцьк)ЛуцькПетрочук Дмитро
Гупало Петро
Гупало Ольга
Їжак-шатунВараш-РокитнеТацюк Юрій
П'ятенко Денис
Дубчак Володимир
Тацюк Сергій
Йолта КуКиївМакеєв Олександр
Москаленко Ольга
VINTРівнеХомич Оксана
Хомич Віктор
Відірвані від канапиРівнеСелепина Ігор
Селепина Світлана

Без коментарів.