Зареєстровані команди

I категорія складності (КЧ 24 години)

Назва командиНаселений пунктУчасники
Галицькі ракетиЛьвів-ТернопільГавай Ганна
Дячук Анастасія
НАРівнеРівнеЯрошенко Ігор
Цішевський Роман
Колосовський Богдан
Яревиські БлудягиЯревищеВолошин Володимир
Зубчик Сергій
Top RunnersБуча-КиївОлексієнко Ігор
Олексієнко Вікторія
Лавренець Євгенія
Ноги в руки і бігомЛуцькНечипорук Максим
Струк Олександр
Кого хвилюєБоратин-РожищеКохан Роман
Пархомчук Андрій
ОжинаМізоч-Клавдієво-ТарасовеОмельчук Оксана
Зінькевич Жанна
Перша галицько-волинська пішохідна бригадаЛьвів-КовельБугель Максим
П'ясецький Віталій
Трофімук Іван
Давай зріжемо!Ірдинь-ХарківШиятий Олег
Максимов Ігор
Швачка Олександр
ХанаКиївЧубич Орина
Степанюк Роман
Будніков Іван
40-йЛуцькЯрощук Ярослав
Войтович Ірина
Мномномном і МамонтиЛуцьк-БердичівЛевицький Павло
Будчик Наталія
Сакара Ілля
Силко Олександр
ШаленіТаНестримніКиївАртеменко Ольга
Тригуб Євгенія
ГГПВеликий Омеляник - Гаразджа - Гірка ПолонкаВостріков Андрій
Феш Олександр
Бондарук Ілля
Без НазвиКиївПанета Євген
Затулій Єміль
Руслан на Лінії життяЖитомир-РадомишльТрухній Олександр
Бідюк Віталій
Мніх Руслан
CITYRUNОржів-ГрабівМельник Роман
Кондрачук Василь
Чорногірські посіпакиЗапоріжжя - ЛьвівКобзарєв Олексій
Полуліх Роман
"Доброжир і Вишеслав"КиївГончаренко Костянтин Фролов Олексій
CatchMeIfYouCanКиївКорогод Олена
Казанцев Тарас
Біла криницяВолодимир-ВолинськийШандра Володимир
Медецький Ілля
Максимюк Віталій
Тищук Леонід
ТіХтоПройшлиКрізьЛісиЛуцькТкачук Вадим
Моклиця Юрій
Файні хлопціТернопільДрач Володимир
Криворучко Олександр
Калиниченко Богдан
ДикіЛьвівКінаш Юрій
Савчишин Зоряна
СпортМаxЛуцькМельник Тарас
Вітюк Віктор

IІ категорія складності (КЧ 15 годин)

Назва командиНаселений пунктУчасники
ЧумакиЛуцьк-с. Купичів-с.Старі КошариЛещенко Юрій
Балюк Василь
Тищук Олександр
СіроманціКовель-СевастопольСолодуха Богдан
Слободнюк Олександр
Саранча Іван Анатолійович
Велика ВолиньЛуцькКаширець Максим
Мамець Віталій
Зомбі-апокаліпсисРівнеКоваленко Ірина
Адажій Дмитро
БратаниЛьвівЯкимів Василь
Якимів Микола
БагноЛуцькСтельмах Іван
Березюк Дмитро
Семчук Мирон
Злюкен СобаціренЛуцьк
Семенов Олександр
Глінка Орест
Артемюк Андрій

Згодом напишу... Ківерці-ЛьвівРоманчук Вікторія
Морочинський Андрій
Диван на Піп ІванКиївМісніченко Андрій
Шахрай Дарія
Андрій Набитович
quiet warrior's team ТСОУЛуцьк-БрестШкідина Артур
Ковалёв Кирилл
Долинський Ігор
Іщук Владислав
ВересТернопіль-ЛуцькКазнадзей Тетяна
Лейбик Юрій
Чайка Михайло
Капітула Юрій
Морозов Володимир
БагнетиКрасилівЛиба Олександр
Солодюк Андрій
Галицькі Батяри ЛьвівЄсін Назар
Мединський Назар
Краплич Тарас
Куць Давид
Жеграй Петро
Неклопотані ГоловиСахнівці-Старокостянтинів- ХмельницькийКозачук Ярослав
Довгань Юлія
Баршатська Катерина
Войтович Дарина
Войтович Дмитро І
Хрестоносці +1ЛуцькБубенщиков Дмитро
Валієв Артем
Шевчук Олександр
Поліщук Роман
Корнійчук Захар
ПатріотЛуцькЛагановський Владислав
Климчук Богдан
Мельник Андрій
Макарчук Богдана
Тріарії і гастатиЛуцькЄфімов Богдан
Тьохта Роман
Рейкін Арсен
Віктор-Микола Гаврилюк
Плотніков Михайло
4 км/год не прідєлКиївВеретільник Ольга
Піддубняк Андрій
Скуба Микола
ВеСТЛуцькКіренкова Валентина
Сточанський Сергій
Когут Володимир
Артюхова Тетяна
Фесовець Ігор
ТЕРЕНКиївОнишків Михайло
Рудяк Катерина
ПатрульЛуцькМандзик Антон
Нікончук Олександр
Штурма Дмитро
Вашкевич Андрій
ПодорожніЛуцькМандзюк Дмитро
Гладун Сергій
Sport loversЛуцьк-Острог-РадивилівБілотіна Ліза
Костенко Анастасія
Кощук Володимир
Безінгійська стінаКиївВоронін Андрій
Сірко Андрій
ОльбериВарашБутеєць Олександр
Вайсер Микола
Чернявський Дмитро
Ошурко Даніїл
ЙшлиБіглиКиїв-Полтава-ВінницяСвириденко Максим
Семенюк Світлана
Дрозд Олена
Кривко Анатолій
Нєізвєстний Володимир
БанзайЛуцькПилипчук Сергій
Бензель Юрій
ПриблудиЛуцькДоманська Марія
Бречко Оксана
Безвербний Дмитро
Філюта Катерина
Воробйов Сергій
BDжолиЧернігівАфанасьєв Олександр
Панчоха Микола
Ткач Поліна
Хижі пташкиВолодимир-ВолинськийДарія Поддубецька
Оксана Сапіга
Вадим Москалюк
Андрій Бурко
Епічні пташкиВолодимир-ВолинськийОлександр Омельчук
Сергій Жуль
Вадим Литвинчук
Галопом по болотамЛуцьк-КовельМартинюк Олександр
Зінчук Ірина
Benni hillЗдолбунівХрусь Богдан
Козачук Іван
Удодик Павло
Пушик Владислав
Із борщем в серціКиївСусляков Павло
Ставісюк Станіслав
Свиріпа Роман

IІI категорія складності (КЧ 10 годин)

Назва командиНаселений пунктУчасники
ОльТанкаЛуцьк-РівнеТолкаченко Тетяна
Віюк Ольга
Сімейка ЛозінськихЛьвівЛозінський Ростислав
Лозінська Андріана
Лозінська Наталія
Лозінський Юрій
GardaЛуцькТеребуха Олександр
Устимович Олександр
Собі поможиЛуцьк - ДерноКотлюк Анатолій
Гуч Олександр
Войтюк Володимир
Вдович Олександр
Великий Михайло
ОберонЛуцькТеребуха Анатолій
Вестон Володимир
Сєчков Станіслав
РавликиВишгородМіхасьов Денис
Раскоша Костянтин
Мусієнко Володимир
Небо.ЛуцькЛуцькНеділько Сергій
Мусієнко Тетяна
Мусієнко Сергій
Кожура Павло
Павлов Дмитро
ЕверестЛуцькПєсков Денис
Карпюк Ігор
Шумакова Анна
СусідиЛуцькХвищун Остап
Хомицевич Вадим
Федчук Інна
Звінчковський Михайло
"Житомирські соколи"ЖитомирШаріпов Дмитро
Голубєв Олександр
TrigorКиїв-ВінницяКоченко Олександр
Константинов Володимир
Ковальчук Денис
Сєчкар Вікторія
Фо рестРівне-ЛуцькГрабвець Олексій
Остапйовський Олександр
Манченко Віталій
Мізюк Віктор
Нірода Дмитро
-=Орден бігового кросівка=-КиївЛюлевич Євген
Приймачук Наталія
Коваленко Олександр
Вік-ІнгиніЛуцькМелимука Вікторія
Бурда Інга
Біла ВоронаЛуцьк-Ківерці-КолкиВілігурський Олег
Музика Вікторія
Вілігурська Тетяна
Клепанчук Оксана Володимирівна
Шум Юрій
ПодорожніКиїв-ЛуцькКириченко Анатолій
Кириченко Вероніка
Гоцик Ігор
ФАВОРИТ (м.Луцьк)ЛуцькПетрочук Дмитро
Гупало Петро
Гупало Ольга
Їжак-шатунВараш-РокитнеТацюк Юрій
П'ятенко Денис
Дубчак Володимир
Тацюк Сергій
Йолта КуКиївМакеєв Олександр
Москаленко Ольга
VINTРівнеХомич Оксана
Хомич Віктор
Відірвані від канапиРівнеСелепина Ігор
Селепина Світлана
ЖеКаКраматорськ-Калуш-КиївКовальова Тетяна
Мазур Яна
Кирилович Соломія
Мазур Олег Мирославович
ПриблудиКіверці-Дубно-Володимир-ВолинськийСлободян Роман
Пшеничний Юрій
Марченко Андрій
BORN WILDКиїв-КовельЛузін Олександр
Далека Андрій
КомандаЛуцькВолинець Ярослав
Ярощук Олег
БАНДЕРИКИКовельЛохвіч Андрій
Шафран Сергій
Кухарчук Віталій
Гиричук Віталій
Жлукта Володимир
FramТернопільЮщик Сергій
Приступа Федір
Сивий вовк і троє поросятВарашВодько Едуард
Водько Іван
Німкович Євгеній
Васянович Ілля
Де північ?Боратин-ПроміньЧерняк Ярослав
Казаков Володимир
Патута Максим
Остапчук Андрій
ХарактерникиРівне-ГощаГалич Олександр
Сульжук Юрій
Гоменюк Тарас
Селепина Оксана І
Колтон Есплін
ЧаротворціКиївЗахарченко Артем
Захарченко Олена
Захарченко Марко
Захарченко Петро
Going_upАгрономічне-ХмельницькийГреля Богдан
Середюк Сергій
Камінські хлопціКамінь-КаширськийТищук Іван
Дончиць Ігор
Дяк Павло
Карпік Андрій
Щур Гнат
Йой, най буде!Луцьк-ПолтаваБілоус Анна
Навротюк Софіяв
Воробйова Яна
Супер сумівці КиївАндрея Кардаш
Маланка Назарович
Володимир Погорецький
Дарина Середа
Марія Погорецька
СУМ - ТУРКиївЄвтушок Павло
Євтушок Ігор
Мороз Юрій
Урочисто присягаю не затівати нічого доброгоКиївСтепанов Денис
Куриленко Дмитро
Степанова Анна
Спілка Воїнів АТО ВолиніЛуцькСтепасюк Андрій
Уніфонтович Руслан
Уніфонтович Олена
Ушарук Богдан
ВитриваліРівнеКозарик Олег
Горбатюк Володимир
Пелех Михайло
Білосніжка і гномиЛуцькКолісник Валерія
Семенюк Ігор
Римар Іван
ТритонЛуцькКозак Сергій
Кідиба Ігор
"Максимум" с. БуциньБуциньПавлюк Павло
Дричик Олександр
СУМ - НАПРЯМЛьвів-СтрийКузьма Назар
Кшецький Віталій
Кшецький Роман
Віль Анастасія
Гладій Устина
Миклухо-МаклайЛуцькСамуйло Денис
Наумчук Сергій
Наумович Юрій
ВосьмиНогиЖорнище-Гірка ПолонкаБлоха Роман
Боярчук Антон
ВІГ "Азимут" (1)ЛуцькПатрай Володимир
П'ятак Ігор
Сухенко Володимир
Білик Микола
ВІГ "Азимут" (2)ЛуцькВойтович Василь
Степасюк Вадим
Горбачова Оксана
Климчук Анна
СУМ - КаскадТернопіль
Липовецький Святослав
Нестеренко Василь
Пушкар Андрій
СУМ, я і ПушкарТернопільЛещук Олександр
Глущак Сергій
БрескулЛуцькШишкевич Сергій
Міщенко Максим
Go RunЛуцькВенгер Сергій
Мороз Андрій
Дяченко Сергій
DINOSAUR ROARЛуцькПлотнікова Марина
Кондрашова Дар'я
Бощук Іван