Зареєстровані команди

I категорія складності (100 км)

Назва командиНаселений пунктУчасники
Ноги в руки і бігомЛуцьк - МиколаївНечипорук Максим,
Молодий Віталій
Форест ГампЧеркаси - с. ЛеськиФальшук Богдан
Сафонов Віталій
КВМ "Патріот"(м.Костопіль)КостопільПлащинський Роман
Халейко Юрій
Лис Андрій
Лісова сингулярністьКиїв - Краків - ЧеркасиМісніченко Андрій
Шахрай Дарія
Олексій Ковальський
Андрій Набитович
Мном Мном Мном і МамонтиБердичів - Луцьк - КиївСакара Ілля
Будчик Наталка
Левицький Павло
Раєвська Тетяна
Стрілець Андрій
"Яревиські Блудяги"с. ЯревищеВолошин Володимир
Худис Василь
100ХідЛуцькМакарук Валерій
Турчик Сергій
Свідки СічіЛьвів - Київ - РівнеЛавріков Олексій
Наконечний Павло
Краплич Тарас
Zver'yOЛуцьк - с. БоратинВітюк Віктор
Марчук Андрій
ОЖИНАКиївОксана Омельчук
Зінькевич Жанна
Irdyn Trailсмт. ІрдиньШиятий Олег
Максимов Ігор
Лінія життяЖитомир - РадомишльТрухній Олександр
Бідюк Віталій
Чіп і ДейлКиївНестерець Євген
Бендас Олександр
БоРаЛьвівДадашева Раміна
Воробець Богдан
"Во все тяжкие"Київ - ЧернігівГайдай Артур
Губенко Дмитро
ГК Тернопіль ТернопільКовтун Павло
Дмитро Бандак

IІ категорія складності (50 км)

Назва командиНаселений пунктУчасники
НорманиЛуцькОлексій Кушнєр,
Сергій Гладун
Перша Галицько-Волинська пішохідна бригадаЛьвів - КовельМаксим Бугель,
Віталій П'ясецький,
Олег Козел,
Іван Трофімук
Галицькі ракетиЛьвів - СамбірГанна Гавай,
Рома Полуліх
СіроманціКовельСолодуха Богдан,
Слободнюк Олександр
Runners4FunКропивницький - КиївПоліщук Іван,
Добиш Микола
ВеСТЛуцькСточанський Сергій,
Артюхова Тетяна,
Кіренкова Валентина,
Когут Володимир,
Кролік Олександр
Вільний вітерм.Сновськ Чернігівська обл. - КиївСвириденко Максим,
Андрійович Андрій,
Олександр Медвідь
ЗапорожціЗапоріжжяКобзарєв Олексій,
Полібза Олександр
Бондаренко Ольга
БєрємчастіУліткиЛуцьк - КиївЯковлев Володимир,
Заєць Світлана
Партизан і БілосніжкаКовельСидорчук Ольга,
Русинюк Михайло
ЄтіОстрогГулько Андрій
Сидорук Володимир
FramТернопільЮщик Сергій
Приступа Федір
ПатрульЛуцькМандзик Антон
Щтурма Дмитро
Білоус Василь
Нікончук Олександр
Мандзюк Дмитро
"ТАНДЕМ"Київ - ГайсинБондар Сергій
Сірко Андрій
4 км/год нє прідєл!Київ - МаріупольВеретільник Ольга
Піддубняк Андрій
Бабій Олеся
Лисов Андрій
Троє і каноеЛуцькКотлюк Анатолій
Боруцька Василина
Столярук Сергій
Хомич Тарас
ОльбериВарашБутеєць Олександр
Вайсер Микола
Чернявський Дмитро
Ошурко Даніїл
Федіна Сергій
КорешиЛьвів - КиївЛишак Юрій
Ошур Вікторія
Кодьман Ірина
Кузнецов Тарас
Нєізвєстний Володимир
ГГПс. Омеляник - с. Гараджа - с. Гірка ПолонкаВостріков Андрій
Феш Олександр
Боярчук Антон
ВідморозкиЛуцьк Семенов Олександр
Стельмах Іван
Єфімов Богдан
НавпростецьЧеркаси - Маневичі - ЗлазнеПлигач Катерина
Матвійчук Катерина
Шум'янко Наталія
ЧумакиЛуцьк - с. Старі КошариЛещенко Юрій
Балюк Василь
Тищук Олександр
ПатріотиЛуцькКлимчук Богдан
Куприсюк Олег
Мельник Андрій
Шевчук Андрій
Перший дубльЧеркасиЛуценко Микола
Опанасюк Анна
ПоходенькиЛьвівФедчук Наталія
Собко Євген
Дячок Василь
ВересЛуцьк - ТернопільКазнадзей Тетяна
Лейбик Юрій
Капітула Юрій Мороз Володимир
ХолестеринЛуцькНірода Дмитро
Остапйовський Олександр
Мізюк Віктор
Грабовець Олексій Ігорович
Манченко Віталій
СУМівські ТУРИКиївЄвтушок Ігор
Сьомака Євген
Кашин Євген
СУМ - ТУРКиївЄвтушок Павло
Степанов Денис
Погорецький Володимир
Куриленко Дмитро
БратаниЛьвівЯкимів Василь
Якимів Микола
Коротка дорогаЛуцькЧесневський Богдан
Сидор Андрій
Дикі ЛебедіРівне - Київ - ЗвенигородкаКолосовський Богдан
Семенюк Світлана
Цветкова Людмила
BDжолиЧернігівАфанасьєв Олександр
Панчоха Микола
Морські котикиКиївГаєва Каміла
Береза Тарас
Альпініст ЛуцькГаврилюк Роман
Спасовськи Ігор
МафіяЛуцькМельник Христина
Мельник Віктор
Бігануті подружАнІЛуцьк - КовельКлимчук Анна
Зінчук Ірина
bikes_freeРівнеАдажій Дмитро
Коваленко Ірина
Алі ЕкспресЛуцькКорнелюк В'ячеслав
Божик Данило
Мельник Олексій
Тьохта Роман
Deus VultЛуцькКаширець Максим
Гузар Олесь
Мамець Віталій
"Н і А"Черкаси Сугак Анастасія
Ніконова Анна
БуськиЛьвів - Тернопіль - ЧортківКучер Ольга
Кінаш Юрій
Маламура Олександр
Онишків Михайло
Спетрук Олег
ХробачкиКоломия - Стрий - Чернівці - Тисмениця - ТернопільГромляк Катерина
Томнюк Лариса
Ільницька Віра
Гаврецький Владислав
Крив'юк Дмитро
Шалені лосіРівнеКондрачук Василь
Овдійчук Валерій
Дикі людиКиїв - ЛьвівЄремчік Кристина
Іван Громко
Дарина Кліщ
Ілона Шевчук
Лісові тюленіЛуцьк - Івано-ФранківськДоманська Марія
Безвербний Дмитро
Мазур Олександр
Зінчук Олександр
Філюта Катерина
ВолелюбКовель - КиївМельник Сергій
Біленко Сергій
Бікір Сергій
Сеник Ігор
Жукович Богдан
M&M'sМоклиця Юрій
Мартинюк Олександр
Вусаті слимакис. Олександрія - с. Малий ШпаківЯрошенко Ігор
Серко Роман
ЖитомирЖитомирОлівсон Олександр
Якубенко Микола
ТУРКиївська обл.Дідківський Олександр
Кравченко Олександр
Петріченко Микола
Герасименко Павло
АльпенштокЛьвів - КиївЧобіт Василь
Українець Роман
Саша і СірожаКиївЛузін Олександр
Метілка Сергій
Чудова ЧетвіркаЛьвів - БориславПетрик Тарас
Колечків Роман
Сушко Андрій
Беца Мирослава
raramuriВолодимир - Волинськ - ЛуцькФіліпович Руслан
Ярощук Ярослав
Пес і мультикиБіла ЦеркваПоліщук Артем
Карасьов Роман
Миклухо-Маклай і АдвокатЛуцькНаумчук Сергій
Самуйло Денис
Наумович Юрій
Зелень і Буряк Луцьк - КиївМилейко Тетяна
Рейкін Назар
Диба Василь
Обломей Семен
Сваргасмт. Люблинець - ЛюбешівКорець Василь
Комар-Стаховський Андрій
Свиріпа Роман
Джуманюк Анатолій
OC WolfЛуцькМельник Тарас
Войтович Ірина

IІI категорія складності (20 км)

Назва командиНаселений пунктУчасники
ВолинціЛуцькЯрослав Волинець,
Василина Волинець
ОльТанка +Луцьк-РівнеТолкаченко Тетяна,
Віюк Ольга,
Куліш Михайло
Шалена БджілкаЛуцькСардачук Максим,
Войтюк Христина,
Слободян Роман
ПрограмериВарашП'ятенко Максим
Чижаківська Юлія
БандерикиКовельЛохвіч Андрій
Шафран Сергій
Кухарчук Віталій
Новосад Олександр
Гиричук Віталій
GARDAЛуцькУстимович Олександр
Теребуха Олександр
СУМ - КаскадТернопільЛещук Олександр
Нестеренко Василь
Голик Леся
Пушкар Андрій
ТритонЛуцькКрецул Андрій
Козак Сергій
Їжак-шатунВарашПятенко Денис
Тацюк Юрій
Оржівські ТараканиВолощук Юрій
Ревут Петро
Примачок Вадим
Sportswear.lutskЛуцькГарбарук Анастасія
Гарбарук Максим

Відірвані від канапиРівнеСелепина Ігор
Селепина Світлана
Сміливі СумівкиКиївАндреа Кардаз
Коновалюк Ольга
Кирилович Соломія
Назарович Маланка
ВсюдихідЛуцькПавлюк Катерина
Третивич Борис
ВідхоботкиЛуцьк - Київ - КіверціГоцик Ігор
Савицький Віктор
Зубенко Павло
Хвищун Остап

Чотирилапий компасРівнеЗалевський Євгеній
Новосельська Марія
Войтович Павло
Леся Салямон
ЕкстрималиЛуцькГупало Андрій
Шмігель Роман
Фаворит ЛуцькПетрочук Дмитро
Гупало Ольга
Гупало Петро
"Червоні"с. Буцинь - смт. Стара Вижівка - с. Раків ЛісПавлюк Павло
Мельник Катерина
Карпік Вадим
Ёлта-КуКиївМакеєв Олександр
Москаленко Ольга
МандрівникиРадивилів - ЛуцькКощук Володимир
Панько Вадим
РавликиВишгородРаскоша Костянтин
Денис Міхасьов
"Де північ?"с. Боратин - ЛуцькЧерняк Ярослав
Марчук Юлія
Пєсков Денис
ЖеКаКалуш - КраматорськМазур Олег
Мазур Яна
Ковальова Тетяна
Магас Мар'яна
Рівненські ОпришкиОстрог - Рівне Мусіюк Дмитро
Боженко Марія
Ятчук Тетяна
Гермесові онучкиЛуцьк - Київ Нікітюк Юлія
Кадук Ольга
СвітлинкаЛуцьк - Липини Новіков Дмитро
Малахівський Назарій
Малахівський Олег
NON STOPВолодимир-ВолинськКарапунарли Іванна
Хомич Олександр
чугайстерс.ВислобокиКацалап Андрій
Лорд Інна
ДоброволецьЛуцькМальчик Ігор
Заянчуковський Віталій
ВІГ "Азимут"Луцьк - Львів - Ківерці - ЛипиниВойтович Василь
Філіпович Юлія
Нелипюк Яна
Грищук Костянтин
ВІГ "Азимут-1"м. Камінька-Бузька - ЛуцькПатрай Володимир
Сухенко Володимир

"ЧЄ"ЛуцькЄрко Андрій
Черчик Олег
Фесик Марія
Лебідь Владислав
Плечій Богдан

Без коментарів.